אלמוג הסעים בע"מ - לוגו
 
 
 
 
 
 
 
072-3232815
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הישארו מעודכנים
 
Facebook
 
 
 
 
 

הסעות

 
 
משרדיה של חברת אלמוג הסעים בע"מ ממוקמים בירושלים, אך אנחנו מעניקים ללקוחותינו שירותי הסעות מקצועיים ואדיבים בכל רחבי הארץ כבר למעלה מ- 25 שנה. החברה מציעה צי רכבים גדול של אוטובוסים, מיניבוסים וואנים חדישים ומפוארים.
 

נשמח להציע לכם מגוון שירותי הסעות וטיולים בכל רחבי הארץ:

 
 
  • הסעות תלמידים
  • טיולים למוסדות ולבתי ספר
  • הסעת פועלים וועדי עובדים
  • הסעות לנכים
 
 
 
 
 
 
 

למה דווקא אנחנו?

 
 
 
 

התחייבות לחוויית נסיעה מעולה

 
אצלנו תיהנו מנסיעה באוטובוסים חדשים, מרווחים, ממוזגים ונוחים, שמותקנים בהם כל האביזרים הנדרשים לנוחותכם המלאה במהלך הנסיעה.
 
 
 
 
 

בטיחות הנוסעים מעל לכל

 
אנחנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר של משרד התחבורה, ועורכים מבחני אמינות לנהגים, על מנת לוודא שאתם נמצאים בידיים הכי טובות שיש.
 
 
 
 

כי איתנו אתם יודעים בדיוק מה אתם מקבלים

 
אלמוג הסעים מספקת שרותי הסעה עשרות שנים ובעלת ידע מקצועי רב, הכרת כבישי הארץ ונהגים מיומנים ומנוסים.
 
 
 
 

נהגים ותיקים ומנוסים

 
אנחנו מעמידים לשירותכם נהגים מקצועיים, מיומנים ובעלי ניסיון עשיר בנהיגה ממושכת, שמקפידים על מתן שירות אדיב, תוך הקפדה יתרה על בטיחות ואיכות בכל נסיעה.
 
 
 
 

שירותי הסעות בהתאמה אישית

 
אנחנו מחזיקים בצי גדול ומגוון של כלי רכב מפוארים וממוזגים המותאמים לכל סוגי ההסעות והטיולים, לחברות, למוסדות וללקוחות פרטיים. צי ההסעות שלנו כולל: אוטובוסים עם 55 מקומות / 60 מקומות, מיניבוסים עם 20 מקומות.
 
 
 
 
 

הסעות לנכים

 
ברשותנו שני מיניבוסים המותאמים לנכים ובעלי מוגבלויות, הם מותאמים להסעות נכים לפי תקנים, דרישות ואישורי משרד התחבורה והוראות הבטיחות.בכל מיניבוס ניתן להסיע עד ארבע עגלות נכים במקביל. המיניבוסים מצוידים במעלון חשמלי המותאם לנכים להעלאה והורדת כסא הגלגלים.
 
 
 
 
הצטרפו עוד היום לאינספור לקוחות מרוצים!
 
אנחנו עובדים עם מגוון רחב של קהלים, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. עם לקוחותינו נמנים: עיריות, מועצות אזוריות, משרדי תיירות, מוסדות, בתי אבות ולקוחות פרטיים רבים.
 
לקבלת פרטים נוספים ולתיאום הסעות, התקשרו אלינו עוד היום: 072-3232815.
מתן שירות בשפות: עברית, אנגלית, ערבית.